Opublikowano Dodaj komentarz

Włoskie kawy marki Gimoka

W dzisiejszym wpisie chcemy państwu przyblizyć marke i palarnie kaw GIMOKA.Jest to włoska marka która przebojem wdziera się na polski rynek.Może pare słów o histori marki.

https://citycosmetics.pl/produkt/gimoka-deciso-kapsulki-nespresso-10-szt/

Początki koncernu Gimoka sięgają małej rodzinnej firmy. Palarnia Gimoka powstała ponad 30 lat temu dzięki pasji rodziny Padelli, a dziś firmą zarządza drugie pokolenie. Historię palarni rozpoczął w1982 roku w miejscowościLecco jej założyciel Ivan Padelli. Pasja twórców Gimoki i ich obecnych właścicieli, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku kawy uczyniły palarnię jednym z czołowych dystrybutorów kawy we Włoszech, obsługujących wiele prestiżowych włoskich barów, klientów indywidualnych i korporacyjnych. Firma, która początkowo miała charakter rodzinny stała się dużą korporacją o zasięgu międzynarodowym. Aktualnie, corocznie w palarni przetwarza się ponad 20 000 ton kawy.

https://citycosmetics.pl/produkt/gimoka-250g-miscela-bar-kawa-ziarnista/

Marka ma nam do zaproponowania dużą game kaw zarówno ziarnistych,mielonych jaki rozpuszczalnych .Osobiście testowalismy klika rodzajów kaw tej marki ,i jesteśmy mile zaskoczeni ich smakiem i aromatem.A co najważniejsze to ,cena za którą można kupić te produkty. Są bardzo przystępne ,uwierzcie.

Gimoka łączy tradycję i innowacje. Włoskie rzemiosło parzenia kawy zestawia z wysokiej jakości technologią, aby najlepsze espresso było dostępne dla wszystkich na co dzień: czy to w domu, czy w pracy, czy poza nimi. Kawy Gimoka oddają włoski smak, kulturę i styl życia. Palarnia zyskała miano wiodącego innowatora na rynku kawy i jest symbolem włoskiej jakości i tradycji.

To tyle w dzisiejszym wpisie ,mamy nadzieje że zainteresowaliśmy państwa tą marką i spóbujecie tych produków w niedalekiej przyszłości.

Oczywiście zachęcamy do zakupu na naszej platformie tych kaw ,linki do aukcji są pod każdym zdjęciem.

A jeżeli chcesz być na bierząco z nowościami to zapisz się do naszego

NEWSLETTERA. Do zobaczenia do nastepnego razu.

Dodaj komentarz