Pellini

Pellini to piąty co do wielkości producent kawy we Włoszech. Każdego roku produkuje ponad 12 tysięcy ton kawy, zaspokajając zróżnicowane gusta koneserów na całym świecie.
Historia palarni kawy Pellini rozpoczęła się w 1922 roku w mieście zakochanych – Weronie we Włoszech. Rodzinna firma początkowo zajmowała się uprawą ziół i ich dystrybucją. Z czasem to jednak ziarna kawowca stały się ich pasją.
W 1947 roku zielarnia zamieniła się w profesjonalną palarnię, w której przygotowywano doskonałe mieszanki kawy ziarnistej. Bracia Pellini: Carlo, Danilo, Renzo i Federico, podjęli nowe wyzwanie. Umieścili palarnię na tyłach swojego małego sklepu w pięknym centrum Werony i zajęli się produkcją tylko najlepszej kawy.
Firma z czasem zyskała coraz większą popularność. Wysoka jakość ziaren kawy i świetne smaki sprawiły, że marka Pellini znalazła się na szczycie włoskiego rynku, zarówno pod względem lojalności klientów, jak i rozpoznawalności marki.
Ogromny sukces marki zachęcił założycieli do rozszerzenia oferty na całe Włochy, a następnie Europę i świat. Dzięki temu kawa Pellini jest dziś ogólnodostępna.
Zaangażowanie marek Pellini w kontrolę jakości zapewniło, że produkowana i dystrybuowana pod tą marką jest tylko najlepsza kawa.
Pellini spełnia międzynarodowe standardy, które są gwarancją odpowiedniego doboru surowców i cyklu palenia. Pellini zapewnia stałą kontrolę na każdym etapie procesu palenia, co przekłada się na wysoką jakość ziaren z tej palarni.
Pellini tworzy własny, niepowtarzalny i charakterystyczny smak kawy. Celem marki jest dostarczenie Klientom kawy o stałej, wysokiej jakości i wyrazistym smaku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3