Perfumy -Flakony -Testery Oryginalne

Wstąp z nami do świata zapachów i wybierz swoje perfumy na naszej platformie w naszej ofercie znajdziesz tysiące markowych perfum, wód toaletowych i zapachów do domu ponad dwustu producentów z całego świata. Duży wybór i szeroki asortyment to jest to co nas wyróżnia od konkurencji.
Wstąp z nami do świata zapachów i wybierz swoje perfumy na Citycosmetics.pl

TESTER ORYGINALNY – zazwyczaj jest to produkt wyjęty z zestawu kosmetyków. Jest pakowany w opakowanie zabezpieczające przed uszkodzeniem w czasie transportu. Flakon również może być pozbawiony opakowania zastępczego. Flakon zatem różni się od klasycznego produktu tylko tym, że zapakowany jest w białe bądź tekturowe pudełko. Flakon może nie posiadać korka na atomizerze. Jeśli chcą Państwo perfumy dla siebie, a opakowanie nie jest Państwu potrzebne to flakon jest idealnym rozwiązaniem.

Bezustannie odkrywamy dla Ciebie kolejne nowości i co tydzień proponujemy dziesiątki perfum w promocyjnych cenach. U nas znajdziesz największe bestsellery popularnych marek Calvin Klein, Hugo Boss, Yves Saint Laurent czy Armani a także niepowtarzalne perfumy niszowe, które docenią nawet najwięksi znawcy.
ZAPRASZAMY