Opublikowano:

Lalique Pour Homme Equus woda perfumowana dla mężczyzn warto przczytać

W dzisiejszym wpisie będziemy omawiać zapach dla mężczyzn , a mianowicie lalique homme .Zapach ten jest już długi czas na rynku ,ale został odkryty przypadkowo przez klienta.

https://citycosmetics.pl/produkt/lalique-pour-homme-equus-woda-perfumowana-dla-mezczyzn-75-ml-flakon/

Może na poczatek słów kilka o samej marce.

Nazwa Lalique kojarzy się z doskonałością biżuterii, jasnością i blaskiem kryształów. Zanim stała się marką, była nazwiskiem genialnego artysty, mistrza jubilerstwa i szklarza René-Julese Lalique’a, który włożył w nią swoją pasję i kreatywność.

Lalique otworzył pierwszy sklep z biżuterią i szklanymi wyrobami w roku 1905. Tworzył w stylu secesyjnym i art-deco, bawiąc się naturalną formą – surowcem i kształtem. Perfumiarz Fracois Coty, będący pod wrażeniem jego prac, zaoferował mu współpracę, która zaowocowała pięknymi, szklanymi flakonami.

Choć marka Lalique zawsze kojarzyła się z perfumiarstwem, pierwsze perfumy pod tą nazwą pojawiły się dopiero w 1992 roku. Zapachy Lalique niosą w sobie unikalny charakter, który łączy w sobie atrakcyjność flakonów z wyjątkową jakością użytych składników.

https://citycosmetics.pl/produkt/lalique-pour-homme-equus-woda-perfumowana-dla-mezczyzn-75-ml-flakon/

Także historia jest ciekawa .Teraz kulminacyjny punkt dzisiejszego wpisu ,sam opis perfum.

Męska i charyzmatyczna. Świeża i rozgrzewająca. Nowoczesna i klasyczna. Taka jest woda perfumowana Lalique Pour Homme Equus. Zapach został zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn, którzy hołdują szybkiemu i dynamicznemu stylowi życia. Flakon odwołuje się do motoryzmu lat 30., ale może zainteresować nie tylko miłośników szybkich maszyn.

  • orientalno-korzenny zapach jest jak stworzony dla nowoczesnego mężczyzny
  • pasuje na co dzień i na wszystkie pory roku
  • pierwszy raz wprowadzony na rynek w 2001 roku

Skład zapachu
Od razu na wstępie pojawia się świeże połączenie skórki cytrynowej, jagód jałowca i cytrusowych nut bergamoty, kontrastujących z rozgrzewającym kardamonem. Potem przebijają się delikatne płatki fiołka, aromatyczna gałka muszkatołowa i nuty sekwoi. Zachwycający finisz należy do eterycznej benzoiny, zmysłowego piżma i męskiego zapachu skóry.

https://citycosmetics.pl/produkt/lalique-pour-homme-equus-woda-perfumowana-dla-mezczyzn-75-ml-flakon/

To tyle przygotowaliśmy dla państwa dziś ,mamy nadzieje że niektórzy z was wypróbują ten zapach i niektórym przypadnie do gustu.Pod każdym zdjęciem są linki do aukcji dla chetnych.Pozdrawiamy

Dodaj komentarz