Opublikowano:

Marka perfum Chloe

Witamy wszystkich w dzisiejszym wpisie.Mowa będzie o produktach a dokładnie o perfumach marki Chloe. W związku ze zbliżającymi się Swiętami Bożego Narodzenia ,myśle że to będzie bardzo dobry temat.

Może słów kilka o samej marce. Czy wiecie że marka Chloe produkuje tylko perfumy dla kobiet?

Swoboda, lekkość i kobiecość – to zasady, którym perfumy Chloé pozostają wierne od swojego powstania. Historia Chloé zaczęła się w 1952 roku, gdy Gabrielle Aghion i Jacques Lenoir wprowadzili na rynek własną kolekcję modową. Byli wśród prekursorów wyzwolenia się z surowych wymogów haute couture, oferując swoim klientom bardziej komfortową i zrozumiałą linię ready-to-wear.

W 1975 roku dom mody przedstawił pierwsze perfumy, zapach, który uzmysławia romantyczną duszę każdej kobiety. W świecie Chloé po prostu królują kobiety – świadome, beztroskie, romantyczne i rozmarzone.

Przygotowując wodę perfumowaną Chloé Chloé, która bezkompromisowo oddaje hołd kobiecości, łagodności i uwodzicielskiemu urokowi, marka na trwałe zapisała się w historii perfumiarstwa. Charakterystyczne kwiatowo-drzewne zapachy Chloé stały się prawdziwymi ikonami w świecie perfum i dziś nie pozostawiają obojętną żadnej kobiety.

https://citycosmetics.pl/produkt/chloe-chloe-dezodorant-w-sprayu-dla-kobiet-100ml/

To tyle o histori tego zapachu.Myśle że wielu kobietom zapach ten się podoba i mają go głęboko w sercu i będą wracały do tej pozycji.

Dla zainteresowanych pozyskaniem tego zapachu ,przedstawiamy linki pod zdjęciami .Chciałym przypomnieć że mamy też dezodoranty tej marki.

Do zobaczenia do następnego wpisu ,jeszcze przed świętami.

https://citycosmetics.pl/produkt/zestaw-perfum-chloe-50-ml-10-ml-edp/
Dodaj komentarz