Opublikowano:

UNIKATOWE PERFUMY

W dzisiejszym wpisie chcemy państwu przedstawić perfumy które już rzadko można spotkać na rynku ,nazywają się mianowicie unikaty.

I jednym z takich unikatów który się nam zapodział między półkami jest pozycja o nazawie

Jean Paul Gaultier Kokorico woda toaletowa 100ml PRODUKT UNIKAT

Właśnie taka perełka nam się uchowała.

Jean P. Gaultier Kokorico to drzewny zapach męski, który nawiązuje do dźwięku piania dumnego koguta. Perfumy Kokorico to bardzo silny zapach będący afrodyzjakiem, przeznaczony dla mężczyzn którzy chętnie zdobywają damskie serca i nie boją się pokazać swojego męskiego charakteru. Inspiracją dla barwy flakonu było czerwono – czarne upierzenie koguta. Sam flakon jest pomysłowo zaprojektowany imitując kształt męskiej głowy.

Wstęp zapachu należy do charyzmatycznych liści figowych. Delikatne i uwodzicielskie serce składa się z ekscytującego kakao w połączeniu z egzotyczną, zmysłową paczulą. W podstawie dominuje ciepłe i urzekające drzewo cedrowe, które dopełnione zostało esencją szlachetnej wetywerii. Te ekskluzywne i zmysłowe męskie perfumy Jean P. Gaultier są zaprojektowane specjalnie do uwodzenia.

Podejrzewam że teraz po tak obszernym opisie duża ilość mężczyzn będzie zainteresowana tym zapachem . Jest on do nabycia na naszej stronie .

Zapraszam do galeri zdjęć.

Dodaj komentarz